top of page

İade Koşulları

 

Madde - 1
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.


Madde - 2
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Madde - 3
İade ürün göndermeden önce müşteri temsilciniz ile görüşerek iade sebebinizi bildiriniz..

Madde - 4
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Madde - 5
Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

İADE İŞLEMLERİ:
 

Madde - 1

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir.

Madde - 2

Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

 

Madde - 3

İade onaylandığında söz konusu tutar, tarafınızdan belirtilecek bir banka hesabına yatırılabileceği gibi, isterseniz bu tutarı cari hesap istediğiniz zaman ürün alımlarında kullanabilirsiniz.

bottom of page