top of page

Teslimat Koşulları

 

Madde - 1
Ürün sevki ve teslimatı, K.Kartı ile ödeme veya banka havalesi ile yapılır. Açık hesap çalışılmaz. Ödeme yapılmadan ürün sevkiyatı yapılmaz.
.

Madde - 2
Hafta içi saat 15.00'e kadar verilen siparişler aynı gün, 15.00'den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoyla gönderilir. Hafta sonu saat 14.00'e kadar verilen siparişler stok durumuna göre aynı gün, 14.00'dan sonra verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

Madde - 3
Ürün teslimatı Snexus Networks deposundan yapılmaktadır. Uzak mesafe teslimatlarda anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Otobüs veya diğer yollarla ürün gönderilmez. Arızalı ürün ve diğer işlemler için anlaşmalı kargo şirketi kullanılır. Kargo ile gönderimlerde nakliye ve sigorta ücreti alıcıya aittir. Kargoda oluşabilecek kayıp ve hasarlar bu kapsamda işleme alınılır.


Madde - 4
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Madde - 5
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ( YURTİÇİ KARGO ) garantisi ile size teslim edilecektir.. 

Madde - 6

ww.snexus.com.tr aynı zamanda çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

bottom of page